Zmiany sa potrzebne w Krakowie

Wśród licznych miejscowości w Polsce, Kraków wyróżnia się nie tylko w obszarze kultury i rozrywki, ale też na licznych innych polach. Zaczyna być obszarem przyjaznym do życia. Przekształcenia, które dotknęły miasto w ostatnich latach sprawiają, że miasto naprawdę pnie się do przodu.
Dobre nowości w Grodzie Kraka.
Co pozytywnego stworzono w przeciągu ostatniego czasu? Ilość napraw i inwestycji jest spora. Bardzo wsparły rząd w tym aspekcie dotacje EU, z których miasto chętnie czerpie. Dynamiczne akcje w obszarze zdobywania dotacji sprawiły, że małopolska wzbogaciła się o następne drogi, ekologiczne autobusy trasportu miejskiego, i nowe miejsca konferencyjno – sportowe.
Niemałe inwestycje nie są widoczne dla standardowego obywatela. Nie znaczy to jednakowoż, że nie funkcjonują. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami fakty. Przeciętnemu obywatelowi Krakowa zdaje się, że w mieście zbyt mało się wykonuje. Podczas gdy miasto zmienia się z każdym rokiem. Zmiany w zakresie gospodarki odpadami, budowie oraz modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa ekranów akustycznych to tylko niektóre zmiany, które umożliwiają nam bezpieczniej oraz wygodniej funkcjonować. Miasto rozwija się też w zakresie opcji kulturalnych. Moc miasta rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE lub rewitalizacja Huty. Te miejsca inspirują turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane dzięki radnym projekty nie obejmują jedynie ścisłego środka Krakowa, ale również są połączone z pełnym regionem. Przeto zamiast uskarżać się lecz zauważyć zmiany w jakie obrodził Kraków.
Następne lata – o ile uda się utrzymania szybkości rozwoju – umożliwią miastu stać się prawdziwą metropolia.
Jacek Majchrowski prezydent